Setur’da erken rezervasyon fırsatı devam ediyor

setur

Tüm yılın yorgunluğunu atmak için beklediğiniz yaz tatili, erken rezervasyon fırsatlarıyla Setur’da.

Kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve yüksek müşteri memnuniyetiyle yıllardır ilklere imza atan Setur, erken rezervasyon dönemi kampanyalarıyla tatilcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Setur’un %30’a varan eşsiz erken rezervasyon fırsatları ve ödeme seçeneklerinden yararlanmak isteyenler için en ekonomik tatili fırsatları devam ediyor.

Ekonomik seyahatin tadına erken rezervasyon fırsatlarının lüksüyle varmak isteyenler, ‘Yer kalır mı’ derdi olmadan veya ‘Her geçen gün pahalanır mı?’ sorusunu düşünmeden istediği kalite, istediği otel ve istediği manzarada tatil keyfini sürebiliyor.

Erken rezervasyonla tüm yıl “nereye gideceğim” derdinden kurtularak, yaz döneminde alacağınız bir tatil paketine nazaran çok daha ekonomik ödeme seçenekleriyle seyahatinizi doyasıya yaşamanız mümkün.

Erken rezervasyon avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken, yaz tatilinizi nerede geçireceğinize şimdiden karar vermek.

Erken Rezervasyonlarda Seyahat İptal Güvencesini Unutmayın!
İptal sigortası yaptıran Setur misafirleri, hiçbir kesintiye uğramadan rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal etme olanağına sahip. Ayrıca Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi değiştirme avantajı da bulunuyor.

Setur’un 2014 erken rezervasyon otelleri hakkında bilgi için www.setur.com.tr adresinde yer alan web sitesini ziyaret edebilir, 444 0 738 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com