Sen Hep Kalbimdesin demenin yeni yolu

sevgililer-gunu-hediyesi-2
Sevdiklerini orijinal hediyelerle mutlu etmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiren Sen Hep Kalbimdesin, Sevgililer Günü için yeni paketleriyle karşınızda.

Haftalar öncesinden “Sevgililer Günü için nasıl bir sürpriz hazırlasam?” diye düşünenlerin hayallerini muhteşem bir organizasyonla hayata geçiren Sen Hep Kalbimdesin, bu günü son anda hatırlayanları da unutmuyor.

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz insana unutamayacağı bir sürpriz yapmak, sadece ikinize özel, detaylarını sizden başka kimsenin bilmeyeceği bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken Sen Hep Kalbimdesin ekibiyle iletişime geçmek. Siz kurduğunuz hayalleri onlara anlatıyorsunuz, onlar da sizin için bunu hayata geçiriyor. Bu hediye sayesinde sevgilinizle beraber çok özel anılara sahip olacaksınız.

14 Şubat için az bir süre kalmışken, Sen Hep Kalbimdesin ekibi bu günü son anda hatırlayanları ama yine de sevgililerini güzel ve özel bir sürprizle mutlu etmek isteyenleri de yalnız bırakmıyor. İki farklı hediye seçeneği sunan Sen Hep Kalbimdesin, Sevgililer Günü’nde sevgilinizin kapısına sürpriz bir paket bırakıyor. 50 gr Bateel çikolata, porselen bardakta 7 tane gül ve ilişkinize dair sizden öğrendikleri minik ipuçları sayesinde aşkınıza özel yazılan bir şiirden oluşan bu paket sevgilinizi şaşırtmanın yanı sıra, size tekrardan aşık olmasını sağlayacak. Diğer paket seçeneğinde ise Sen Hep Kalbimdesin internet sitesinden, bugüne özel ürünler arasından seçtiğiniz hediye, gül ve aşkınıza özel bir şiir bulunuyor. Sevgiliniz, bu güzel sürpriz karşısında kendini dünyanın en özel insanı hissedecek. Üstelik ilişkinizdeki romantizm de doruklara çıkacak.

Sevgilinize, onun sizin için ne kadar vazgeçilmez olduğunu hissettirmek, unutamayacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız Sen Hep Kalbimdesin ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.