Şeker gibi bir bahar için 7 aksesuar

gozluk

Aksesuarsız bir kombinin tamamlanması söz konusu bile olamaz. Durum böyle olunca da sizi keyiflendirecek şeker gibi bahar için 7 aksesuar önerimizi mutlaka incelemelisiniz. Şıklığınıza şıklık katabilecek bu aksesuarlar sayesinde kendinize olan güveninizin arttığını ve baharın sizin için daha eğlenceli bir hale geldiğini görebilirsiniz.

1-Spor Clutchlar: Şık bir kombinle tercih edilecek bu çantalar sizi spor bir şıklığa kavuşturacak. Rahat kullanımlarının yanı sıra görsel özellikleri ile de sizi mutlu edecek olan bu çantalardan vazgeçmek istemeyeceksiniz.

2-Çiçekli Saç Aksesuarları: Geçen yaz da trend olan çiçekli saç tokalarının bu bahar da kullanıldığını görebilirsiniz. Baharın temiz ve ferah havasını her aman yanınızda hissetmenize olanak sağlayacak olan bu tokalar kendinizi bir çiçek gibi hissetmenize de olanak sağlayacaktır.

3-Füturistik Gözlükler: Geniş çerçevelere sahip olan, camlı ve renkli çerçevelere sahip olan gözlükler bu yıl oldukça revaçta. Hem yazlık beldelerde hem de şehirde kullanabileceğiniz bu gözlükler hayata daha renkli bakmanıza olanak sağlayacaktır.

4-Şapkalar: Geçen yıl fazla görmediğimiz, ancak bu yıl oldukça trend hale gelen şapkalar farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkacak. Özellikle geniş ya da dar kenarlı şapkalara sıklıkla rastlayacağınızı söyleyebiliriz. Bu sebeple mutlaka şapka kullanmaya başlasanız iyi edersiniz.

5-Bağcıklı Sandaletler: Yaklaşık olarak 10 yıl evvel oldukça fazla kullanılan bağcıklı sandaletler bu yıl tekrar moda. Eğer ayakkabılarınıza iyi bakıyor ve daha önce kullandığınız bu ayakkabıları tekrar kullanmaya başlamak istiyorsanız bu bahar ve yaz sezonlarının tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz.

6-Olağandışı Kolyeler: Aksesuar denildiği zaman kolyelerin vazgeçilemez olduğunu görebilirsiniz. Klasik kolyelerin dışında kalan tasma şeklinde ve abartılı derecede büyük olan kolyeler bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Bu sebeple takı dükkanlarını ziyaret etmeye başlamanız ve bunlardan edinmeniz yararınıza olacaktır.

7-Fular Kemerler: Kemer kullanmaktan hoşlanmayan kişiler arasında yer alıyorsanız bu bahar bunu tamamen değiştirebilirsiniz. Daha önce şal olarak kullandığınız ürünleri ya da evinizde beğendiğiniz kumaş parçalarını bu sezon kemer olarak kullanabilirsiniz. Bu kemerler kesinlikle hayatınıza farklılık ve renk katacaktır.