Şeker Bayramında Costa Favolosa ile Akdeniz Turu

SETUR-HAZ14-15-Gemi-turlari-Costa-Favolasa

Bu yıl 28 Temmuz’da kutlanacak Şeker Bayramı 3 gün sürecek. Resmi tatili birkaç gün izinle birleştirerek bir haftalık harika bir geziye çıkabilirsiniz. Nereye gideceğinize bir türlü karar veremiyorsanız birbirinden güzel Akdeniz turları size yardımcı olacaktır.

Setur’un beş yıldızlı Costa Favalosa gemi turu ile İspanya ve İtalya’nın en güzel şehirlerini keşfedeceğiniz bir gemi turuna yelken açabilirsiniz.

28 Temmuz- 4 ağustos arası, 7 gece 8 gün sürecek olan Akdeniz turu, Savona Liman’ından hareket edip Barselona, Palma De Mallorca (İspanya), Ibiza, Palermo (Sicilya), Civitavecchia/Roma limanlarına uğrayarak sizlere dolu dolu bir gezi yaşatacak. Tam pansiyon konaklama ile konforlu bir tatil, Palma De Mallorca (İspanya) ve Ibiza’da bir gece geçirme fırsatı yakalayacaksınız.

290 metre uzunluğunda ve 114,000 gros tonaja sahip Costa Favolosa, Avrupa’nın en büyük kapasiteli yolcu gemilerinden biri olarak misafirlerine güvenli bir seyahat sunmakta. 1,500 kabiniyle 3,800 yolcuyu ağırlayabilen, yapımına 510 milyon Euro harcanan gemi oldukça kaliteli ve donanımlı gemiler arasında yer alıyor.
SETUR-HAZ14-15-Gemi-turlari-Costa-Favolasa-ic
İçerisinde bulunan yüzme havuzları, restoran ve barlar, disko, Casino, sinema ve tiyatro salonu yolcuların keyifli anlar yaşamasını sağlar. Ayrıca İnternet kafe, kütüphane ve çocuk kulübü gibi gençlerin ve çocukların vakit geçirebileceği pek çok seçenek sunuyor.

Gemi turları ile farklı bir tatil deneyimi sizi bekliyor.