Parke Sepeti ile Mekanlarda Şıklık

Ev ve iş yeri dekorasyonunun vazgeçilmez ögeleri sektörde uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteren Parke Sepeti üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. Web sitesi yerli ve ithal ürünlerden oluşan yüksek stok kapasitesi, deneyimli çalışanları, güçlü tedarik ve dağıtım ağıyla müşteri odaklı hizmetin birleştiği yer olarak adından söz ettiriyor. “Her adımda mutluluk” sloganıyla yola çıkan firma, zengin lamine ve laminat parke modelleri; süpürgelik seçenekleri, parke altı malzemeleri, profiller ve duvar kağıdı çeşitleriyle her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Dekorasyonda Trend Alarmı: Ahşap Lamine Parkeler

Birbirine yapıştırılmış iki veya üç katmandan oluşan lamine parkelerin üst katmanı gerçek ağaç işlenerek hazırlanıyor. Bu nedenle bu katmanın kalınlığı ve kalitesi uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün için anahtar rol oynuyor. Doğal lamine parke modelleri arasında en sık tercih edilen plank (tek parça) ile 2 ve 3 strip çeşitlerin yanı sıra exclusive tasarım parkeler de göze çarpıyor. Avusturya, İsveç ve Polonya menşeli ürünler; ceviz, wenge, siyah ve meşe renk gruplarında sunuluyor. Küçük mekanlar için tavsiye edilen beyaz meşe ile daha ferah bir atmosfer yaratılırken ceviz parke ve rustik mobilyalar ile sıcak bir ortam oluşturuluyor. Koyu renk wenge ve siyah parkeler ise deri koltuklar ve gümüş aksesuarlarla birlikte kullanılıyor.

Süpürgelik Nedir?

Duvar ile zemin arasında bir geçiş vazifesi gören süpürgelikler hem duvarı hem de parkeleri korurken köşelerin temiz görünmesini ve kablo geçiş kanallarının gizlenmesini de sağlıyor. Genellikle evlerde kullanılan parlak, mat ve lake süpürgelik çeşitlerinin yanı sıra ofis dekorasyonunda tercih edilen alüminyum süpürgelikler de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Tamamı Türkiye’de üretilen ürünlerin oldukça geniş bir renk grubuna sahip olması kullandığınız parke, duvar kağıdı ve mobilya ile uyumlu süpürgeliği seçmenizi kolaylaştırıyor. Ceviz, gri, meşe, beyaz ve akçaağaç rengi ağırlıklı süpürgelik modelleri 6 cm ile 15 cm arasında değişen yükseklikleriyle kullanılan ortama farklı dokunuşlarda bulunuyor.

Güvenli Alışverişin Adresi

Parke ve süpürgelik modelleri ihtiyaçlarınızı Parkesepeti.com , m2 ve boy hesaplama araçları yardımıyla kolayca hesaplayabiliyorsunuz. Üstelik satın almayı düşündüğünüz ürünün ücretsiz numunesini de talep edebiliyorsunuz. Mobilyalarınızın tarzına, duvar renginize ve koltuk kumaşlarınızın cinsine göre zengin renk ve desen seçenekleri ile satın aldığınız ürünler tek tıkla 2 iş günü içerisinde adresinize teslim ediliyor. Para iadeli garanti seçeneği sunulan web sitesinde detaylı sorularınız için canlı destek hattı aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyor. Evinizin veya ofisinizin dekoratif şıklığını uzun yıllar kaliteyle koruyacak ürünler için siz de hemen alışverişe başlayın.