Farklı tablet kılıfları arayanlar için ilginç seçenekler

zet-tablet-kilif-1

Tasarımcılar için bir pazar yeri olan Zet, kendi markaları adı altında ürünlerini sergileyip satmak isteyenler için benzersiz bir platform oluşturmuş. İlginç tasarımların bir arada toplandığı Zet, tableti için farklı kılıf arayanlar için güzel bir adres. Ağırlıklı olarak keçeden yapılmış olan onlarca farklı tablet kılıfı, desenli, düz, baykuşlu, karakterli, instagram ikonlu ve yazılı seçenekleriyle Zet’de sizleri bekliyor.

Zet’de yer alan dükkanlarda bulabileceğiniz iPad kılıfları genellikle yumuşak ve koruyucu özelliğe sahip keçeden yapılıyor. Cepli iPad kılıfı modelleri, tabletinizin yanı sıra ihtiyacınız olan cüzdan, telefon veya anahtar gibi eşyalarınızı da muhafaza edebileceğiniz alanlar yaratıyor.

zet-tablet-kilif-2

Sınırlı sayıda ürünleri bulabileceğiniz Zet’de, özgün tasarımlar ortaya koyan satıcılar ile özel tasarım ürünlere ilgi duyan alıcılar bir araya geliyor. Zet’de yer alan onlarca şık ve kullanışlı tablet kılıfları, değerli eşyalarınızı korurken stilinizde de fark yaratacak. Düğmeli, kelebekli, kravatlı gibi farklı tasarımlara sahip birbirinden orijinal tablet kılıflarını Zet’in Mobil Aksesuar kategorisinde bulabilirsiniz.