Oturma odalarına sehpa modelleri

Modern tarzda dekore edilmiş oturma odalarınıza farklı sehpalar arayışındaysanız bu değişik ve kullanışlı modeller size ilham verebilir.

ahsap-sehpa

Mermer travertan taştan yapılma kare orta sehpa ile oturma odanızda dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Günlük hayatta aksesuarlar ile süslediğiniz masanızı, misafir geldiğinde ikramlarınızla dolup taşacak bir yemek masasına çevirebilirsiniz.

uclu-sehpa

Oturma odanızda değişik tasarımlı sehpa modelleri tercih edebilirsiniz. İç içe gibi duran, ayakları pirinç cam yüzeyli sehpa ile mekana farklı bir hava katabilirsiniz.

seffaf-sehpa

Oturma odanıza ferahlık katmak istiyorsanız, şeffaf sehpaları tercih edebilirsiniz. Şeffaf sehpalar odanıza modern bir hava verirken aynı zamanda ince ve yalın tasarımıyla halınızın desenini kapatmaz.

hasır-sehpa

Kutuyu andıran ayakları tekerlekli, hasır orta sehpa ile oturma odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Yanlardan açılan bu sehpayı hem dekoratif hem de depo alanı olarak kullanabilirsiniz. İçindeki bölümde dergilerinizi veya masa örtülerinizi saklayabilirsiniz.

sehpa-beyaz

Oturma odanıza modern ve farklı bir hava vermek için tasarım ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ayakları kıvrımlı, yuvarlak lake masa ile odanıza şıklık katabilirsiniz.

sehpa-pembe

Odanızda farklı tasarımda ürünleri bir araya getirerek hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Yemek masası tarzı yüksek bir orta sehpa tercih ederek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu sehpa dekoratif olmasının yanı sıra çayınızı kahvenizi koyup yemek yiyebileceğiniz bir masa işlevi görebilir. Ayrıca koltuğun yanı başında komodini andıran bir sehpa kullanarak kullanışlı ve şık bir seçim yapabilirsiniz.Pudra pembe, gök mavi gibi pastel tonları kullanmanız mekana sevimli bir hava verecektir.