One Direction: Midnight Memories

Halen Dünya Turnesinde olan One Direction, 3. stüdyo albümleri “Midnight Memories”i Kasımda yayınlanıyor. Albümün ilk singleı olan “Story Of My Life” geçtiğimiz günlerde videosuyla müzikseverlerle buluşmuştu. One Direction üyeleri için kişisel öğeler taşıyan ve ailelerinin yer aldığı bu çok özel video One Direction hayranlarının büyük beğenisini toplamıştı.

Yeni albümlerini 23 Kasımda düzenleyecekleri 7 saatlik canlı yayınla tüm dünyaya duyuracak olan One Direction, hayranların katılımları için http://www.1dday.com sayfasında çeşitli yarışmalar düzenliyor ve hayranlarının katılımını bekliyor. Türünün tek örneği olan 1D Day, dünyanın farklı ülkelerinde ve farkı saat dilimlerindeki kişilerin bu yayın aracılığı ile grupla bir araya gelmelerine şans tanıyacak.

Son teknoloji HD kalitesindeki prodüksiyona sahip ve webchat samimiyetindeki bu etkinlik, grubun tüm ülkelerdeki hayranlarına ulaşmasını sağlarken One Directionın dünyasına emsalsiz bir erişim imkanı yaratacak. Etkinlik; sürpriz isimlerin katılımı, grupla skeçler, farklı ülkelerden canlı yayınlar ve hayranların hazırladıkları videolardan oluşacak.

Albüm İçeriği
1. Best Song Ever
2. Story of My Life
3. Diana
4. Midnight Memories
5. You & I
6. Dont Forget Where You Belong
7. Strong
8. Happily
9. Right Now
10. Little Black Dress
11. Through the Dark
12. Something Great
13. Little White Lies
14. Better Than Words