Ofiste Cuma stili

kombin-stil

Son iş günü olması, hafta sonunu müjdelemesi gibi nedenlerden dolayı Cuma günlerini pek bir severiz. Ancak Cuma gününün bizi keyiflendiren başka yönü ise serbest kıyafet günü olmasıdır. Smart-casual yani spor-şık giyim tarzının hakim olduğu cuma günleri rahat giyinmenin keyfi bir başkadır. Stil sahibi kombinlerle ofise damganızı vuracağınız haftanın son iş günü, spor ayakkabı ve kot ile işe gitmenin tadını çıkarabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz kombin alternatifleri ile ofisin en tarz sahibi kadını olacaksınız.

kombin

Kot pantolonunuzu buz mavi gömlek ve krem rengi bir kazakla giyerek spor-şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kırmızı bir clutch ile stilinize iddialı bir dokunuş katabilirsiniz.

kaban-kombin

Siyah pantolonunuzu düz bir triko ve oversized kaban ile kombinleyerek çabasız bir şıklık sağlayabilirsiniz. Kıyafetinizi büyük bir sırt çantası ve spor ayakkabıyla tamamlamanız rahat ve cool bir görünüm kazandıracaktır.

cuma-kombin

Kot pantolonunuzu dökümlü bir triko ile giyerek rahat tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kombininizi loafer ayakkabı ve tote çanta ile tamamlayarak şık ve modern bir görünüme kavuşun.

cuma-kombin-1

Beyaz gömleğinizi bordo dar paça pantolon ile giyerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bordo ile hoş bir uyum yakalayan uçuk pembe renginde bir trençkot ile kıyafetinize şıklık katabilirsiniz. Son olarak bordo örgü bereyle sevimli yanınızı ortaya çıkarın.

bol-pantolon

Salaş, sevimli ve şık olmak istiyorsanız, bol paça pantolonunuz ve uzun salaş kabanınızdan faydalanın. Bol paça kotunuzun üzerine mavi gömleğinizi geçirin. Üzerine camel rengi uzun salaş kabanınızı giyerek şık ve havalı bir tarza bürünebilirsiniz. Saçlarınızı küçük bir kız çocuğu gibi yandan örerek stilinize sevimlilik katabilirsiniz.