Odalarınızı farklı kılacak çalışma köşeleri

turuncu-beyaz

Kimileri yatak odasında, kimileri ise ayrı bir çalışma odasında kendine özel çalışma alanları yaratır. Eğer yatak odanız geniş ise veya evinizde yeterli odanız yoksa çalışma masalarını yatak odasında kullanmayı tercih edersiniz. Çalışma alanlarınızda klasik, alışagelmiş mobilyalar kullanmak yerine, farklı parçaları bir araya getirerek odalarınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Farklı sandalye ve masalarla bambaşka çalışma köşeleri yaratabilirsiniz.  Eğer evinizde aydınlık, ferah ve şık çalışma alanları oluşturmak istiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz alternatifler çok yardımcı olacak.

Beyaz ve siyahın bir arada kullanıldığı modern bir çalışma alanı oluşturun. Beyaz dikdörtgen bir masayı, katlanabilir siyah metal sandalye ile tamamlayarak sade ama şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvarınıza hayvan figürlü resimler ve tablolar asmak mekanınıza sıcak bir hava katabilir. Masanızda mumluk ve vazo gibi aksesuarlara yer vererek huzurlu bir atmosfer yakalayın.

calısma-masa

Beyaz rengin hakim olduğu ferah ve aydınlık bir çalışma köşesine ne dersiniz? Küçük beyaz bir dikdörtgen masayı, ayakları ahşap beyaz bir sandalye ile tamamlayarak oldukça uyumlu ve şık bir görünüme imza atın. Bilgisayarınız, masa lambanız ve kalemliğinizle dolu masanızda keyifli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Dilerseniz küçük bir çiçekle ortama sıcaklık katabilirsiniz. Masanızın üzerine duvar rafı tercih ederek kitaplarınız ve dekoratif aksesuarlarınız için şık bir alan yaratın. Duvarınızın üst kısmına ve masanızın kenarlarına motivasyon dolu tablolar asarak çalışma alanınızı enerjik bir hale getirebilirsiniz.

masalar

Eskitme ahşap bir dresuardan çalışma masasına ne dersiniz? Dikdörtgen, önü çekmeceli açık renkli ahşap bir masayı, mavi renkli farklı bir sandalye ile tamamlayın. Gök mavisi renginde minik bir masa lambası ve renkli aksesuarlarla masanıza sevimlilik katın. Duvarınızı pembe tonlarında kağıt küreler ile renklendirebilirsiniz.

Çalışma alanınızda şeffaflığa yer açın. Dikdörtgen cam bir masayı, Elizabeth şeffaf siyah sandalye ile tamamlayın. Bilgisayarınızın yanı sıra birkaç dekoratif aksesuar, taze bir çiçek ve şık bir abajur ile masanıza farklılık katabilirsiniz. Siyah beyaz bir kadın tablosuyla odanızda yarattığınız modern havayı ikiye katlayın.

pelus-mavi

Modern bir ofis masasını peluş sandalye ile hayal eder miydiniz? Beyaz dikdörtgen masanızı üzeri peluş ile kaplanmış ahşap klasik bir sandalye ile tamamlayarak sıra dışı bir şıklığa imza atın. Masanızın alt bölümüne iki çekmeceli ofis dolapları yerleştirerek ofis ortamını evinize taşıyabilirsiniz. Masanızda siyah bir masa lambası, kalemlik ve notluk gibi sade parçalara yer verin. Odanızda taze bir çiçek bulundurarak ortama ferahlık katın. Duvarınızı birkaç fotoğrafla süsleyip ortama görsel zenginlik katabilirsiniz.

Odanızda modern parçalarla klasik objeleri bir araya getirerek değişik bir uyum yakalamaya ne dersiniz? Modern tarzda beyaz bir masayı klasik bir sandalye ile tamamlayarak ortama dömi-klasik bir hava katabilirsiniz. Klasik detaylara sahip bir masa lambası kullanarak nostaljik parçaları gün yüzüne çıkarın. Sandalyenizde gök mavisi gibi huzur veren renkler tercih etmeniz ferah ve aydınlık bir ortam sağlayacaktır.