Mutfağınıza modern dokunuşlar

Ev hanımlarının ya da yemek tutkunlarının en fazla vakit geçirdiği alanlardan biri olan mutfaklarınıza modern bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Mutfağınıza sade, şık ve aydınlık bir görünüm katmak çok kolay. Sizin için hazırladığımız önerileri inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Mutfağınızda mint yeşili ve beyaz tonlarını bir arada kullanarak hem zarif hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Sandalyelerde veya oturma gruplarında deri detaylar kullanmanız mutfağınıza farklı bir hava katabilir.

yeşil-mutfak

Mutfağınızda açık renkler ile birlikte mermer tezgah tercih ederek mekanınıza aydınlık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.  Eğer koyu tonlardan vazgeçemiyorsanız, mutfağınızda siyah ve gri tonları kullanarak oldukça modern bir hava yaratabilir, metal renkli sandalyeler ile de harika bir uyum  yakalayabilirsiniz.

mermer-siyah

Mutfağınızda açık renkli ahşap tezgahlar kullanmanız modern bir görüntü sağlar. Özellikle beyaz ve su yeşili ile dekore ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Farklı ve dikkat çekici aksesuarlarla mutfağınıza modern bir görünüm katabilirsiniz. Orijinal bir avize veya değişik biblolara yer verin. Mutfağınıza renk katacak özgün tablolarla sıcak bir ambiyans oluşturun.

ahsap

Orijinal ve modern aydınlatma modelleri kullanarak mutfağınıza farklılık katın. Değişik modelde, renkli sandalyeleri bir araya getirerek modern ve sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

sandalye-lamba

Mutfağınızda renkli bir yemek masası kullanarak canlı, keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Çiçek desenli duvar kağıdı ile mutfağınıza modern ve şık bir hava katın. Mutfağınızın duvarına kara tahtadan bir çerçeve asarak keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz. Alışveriş listenizden günün menüsüne, sevdiğinize özel mesajlarınızdan günlük planlarınıza kadar pek çok bilgiyi not edebileceğiniz bu farklı obje mutfağınıza renk katacak.

masa-tahta