Mükemmel bir düğün için 4 mekan

Düğün mevsimi geldi de geçiyor bile. Sevdiğinizle hayatınızı birleştirip bir ömür boyu mutluluğa adım atacağınız o özel günün ayrı bir yeri var. O gün her şeyin mükemmel olması, unutulmaz bir gece olması hepimizin ortak arzusu. Özellikle biz kadınlar için o günün anlamı oldukça büyük. İlk kez gelin olmanın verdiği heyecan ve mutlulukla o gecenin çok daha özel olmasını istiyoruz. Peki hayallerinizi süsleyen düğün için düşündüğünüz bir mekan var mı? Yakın zamanda düğününüz varsa, bu 4 mekanı mutlaka gözden geçirin.

koru-bahce-masa

Koru İstanbul Kuruçeşme
Kuruçeşme’de asırlık ağaçların altında, Boğaz’a nazır muhteşem bir manzarayla bütünleşen koru, Koru İstanbul Kuruçeşme olarak faaliyete başladı. Üçü kapalı biri açık alanda misafirlerinizi ağırlayan mekanda, yaklaşık bin kişilik organizasyon yapılabiliyor. Eğer doğayla baş başa bir davet hayal ediyorsanız, nişanınızı veya düğününüzü bu büyüleyici atmosferde yapabilirsiniz. Mekanın birbirinden güzel organizasyon paketleri davet sahiplerinin işini bir hayli kolaylaştırıyor. Düğün davetleri için leylak, erguvan ve defne paketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

cubuklu29

Çubuklu 29
Beykoz sahil şeridinde yer alan Çubuklu 29, muazzam konumu, eşsiz boğaz manzarası ve kaliteli hizmetiyle rüya gibi bir düğün için ideal bir mekan.

Mekan oturma düzeninde 900, kokteyl düzeninde 1500 kişiyi ağırlayabiliyor. Bölümlere ayrılabilmesi ile küçük davetler için de cazip bir ortam sunuyor. Düğün davetlerinde kokteyl, nikah alanı, yemek ve parti düzeni olmak üzere her bir detay özenle hazırlanıp muhteşem dekorasyonlarıyla fark yaratıyor. Ayrıca müzik tesisatı, mikrofon sistemi ışıklandırma, masa düzeni gibi detaylarda çubuklu 29’un fiyatına dahil oluyor. Sesi dışarıya taşırmayan özel müzik sistemi ve gece yarısından sonra dans pistinin çevresindeki camlar kapatılarak eğlence hız kesmeden geç saatlere kadar sürüyor.

Çubuklu 29’a  ulaşım da oldukça kolay. Misafirler tekneyle İdo iskelesinden alınıyor.  Ayrıca düğünlerde mekan tamamen davet sahibine özel ayrılıyor. Böylece dilediğiniz gibi eğlenme şansınız var.

pegasus-bahce

Pegasus Bahçe
Beykoz’da doğayla iç içe düğün mekanlarından biri de Pegasus Bahçe. Organize Fikirler event şirketiyle ortak çalışan Pegasus Bahçe’de her türlü organizasyon için güzel seçenekler var. Bu özel bahçenin havuz başında, söğüt ağaçlarının altında rüya gibi bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Organize fikirler’in yaratıcı ekibinin elinden çıkma şık konseptler ile de düğününüzün oldukça etkileyici olacağı kesin.

A’jia
Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda butik otel ve restoran olarak hizmet veren Ajia,nostaljik atmosferi ve eşsiz boğaz manzarası ile hayallerinizdeki düğünü yaşatacak bir yer. Mekanda 200-300 kişilik davetler yapılabiliyor.  Menü, tekne ve shuttle hizmeti otel tarafından sağlanıyor. Müzik, fotoğraf ve dekorasyon konusunda ise anlaşmalı oldukları firmalar var.

Otelin teknesi davet boyunca Emirgan ve İstinye’den ücretsiz servis veriyor. Böylece mekana ulaşmak son derece kolay bir hal alıyor. 16 odalı otelin bir odası davet sahibine ücretsiz balayı odası olarak veriliyor. Nikah seremonisi genelde ayakta yapılan mekanda, dekorasyonda genelde sade ve şık seçimler kullanılıyor.

ajia-otel