Kış günlerini sıcacık hissettirecek kabanlar

Bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir parça varsa; o da kabanlar. Her tarza uygun, birbirinden güzel kaban modelleri ile soğuktan korunurken şıklığınızdan  ödün vermeyebilirsiniz. Sizler için sezonun öne çıkan modellerini bir araya getirdik. Bu sezon hala bir kaban almadıysanız, indirimin son döneminde tarzınıza uygun bir modeli uygun fiyata kapmanın keyfine varın.

kusakli-kaban

 

Belden bağlı
Sabahlığı andıran belden kuşaklı, uzun kabanlar sezonun en havalı parçalarından. İster diz üstü, ister diz altı olsun, bu kabanlardan bir tane edinmeniz şart! İçerisinde kendinizi oldukça rahat ve cool hissedeceksiniz.

belden-kusakli

Tüy yumağı
Genellikle yakasız modelde karşımıza çıkan tüylü kabanlar, havalı görüntüsüyle cezbederken, yumuşacık dokusuyla içinizi ısıtıyor. Renkli olanlarla sevimli, gri tonlarla cool bir havaya bürünebilirsiniz.

kurk-kabanlar

 

kurk-ceket

Ceket tarzı
Maskülen kesim kabanlar bu sezonun gözdesi. Boyfriend ceketlere benzeyen bu modeli, stilettolarla tamamlayarak kadınsı yönünüzü de ortaya koyabilirsiniz.

ceket-tarzı

Kürk detaylı
Süet, deri veya kaşe, kumaşı ne olursa olsun bu sezon yakası kürklü kabanlara yönelin. Ufak da olsa bir yerinde kürk detayı olması havanıza hava katacak.

kurk-yaka-kabanlar

Militer stil
Militer tarzda ceket ve kabanlar birkaç sezondur revaçta. Eğer bu stili seviyorsanız, çift sıra düğmeli pelerin kesim veya haki kabanlardan birini mutlaka gardırobunuza ekleyin.

militer-kaban-2

militer-kaban