İstanbul’da Düğün Fotoğrafı Çekilebilecek En İyi 10 Mekan

İstanbulda-Düğün-Fotoğrafı-Çekilebilecek-En-İyi-10-MekanArtık biraz gülümsemenin vakti geldi… Çünkü evleniyorsunuz! Düğünün en keyifli kısımlarından biri düğün fotoğraflarınızı çektireceğiniz anlarda saklı. Düğününüz hayatınızın sonsuza dek değişeceği, en özel gününüz. Bu özel gününüzü sonsuza dek yaşatacak bir hatıraya dönüştürmek için düğün fotoğrafçısına ve fotoğrafların çekilmesi için rüya gibi bir mekana ihtiyacınız var. Neyse ki Armut.com’da düğün fotoğrafçısı seçerken hiç zorlanmayacaksınız ve en iyi fiyata, en iyi düğün fotoğraflarına sahip olacaksınız. Bir de İstanbul’dan bahsediyoruz, düğün fotoğrafı için yüzlerce rüya gibi mekan bulunuyor.

Yıldız Parkı
Görkemiyle sizi sarıp sarmalayacak Yıldız Parkı’nda insan tüm bahar aylarını geçirmek istiyor. Çırağan Caddesi üzerinde yer alan Yıldız Parkı, düğün fotoğrafı çekimi için herhangi bir fiyat talep etmiyor. Doğal ortamıyla unutulmaz fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayan Yıldız Parkı’nı mutlaka değerlendirin.

Fenerbahçe Parkı
Anadolu Yakası’nı çok seviyor ve düğün fotoğraflarınızın da bu kıtada çekilmesini istiyorsanız en az Avrupa Yakası kadar çok düğün fotoğrafı çekilecek mekan seçeneği bulunduğunu bilmelisiniz. Bunların başında Fenerbahçe Parkı geliyor. Doğasıyla baş döndüren ve manzarasıyla da unutulmaz bir etki bırakan Fenerbahçe Parkı, en estetik karelerin çekildiği mekanlardan biri.

Emirgan Korusu
Boğaz kıyısındaki Emirgna Korusu, fotoğraf çekimi için mükemmel bir nokta. Emirgan Korusu’nda birkaç tane köşk bulunuyor fakat oralarda düğün fotoğrafı çekimi yapmaya izin verilmiyor. Sadece doğal kusursuzluğundan yararlanarak harika bir doğal parkta en güzel gününüzüz anlatan, özel fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Atatürk Arboretumu
İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nin içinde yer alan Atatürk Arboretumu, karakteristik ağaçları ve renkleri ve küçük gölleri ile düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz en güzel mekanlardan biri. Doğa harikası olan Atatürk Arboretumu’nu tercih ederek kendinize harika bir doğa tecrübesi de tercih etmiş olacaksınız.

Hidiv Kasrı
Beykoz’da yer alan Hidiv Kasrı, kocaman bir korunun içinde yer alıyor. Boğaz manzarasına ve yemyeşil doğaya tepeden bakan Hidiv Kasrı, düğün fotoğraflarında yanlarına bir tek doğayı ve güzel manzarayı almak isteyen çiftler için harika bir seçim. Sadece otopark ücreti ödeyerek giriş yapabileceğiniz Hidiv Kasrı ve etrafı doğaya hiç bakmadığınız bir yerden bakmanızı sağlayacak.