Çatlaklara elveda demenin yolu: Happy Moments Organik Tatlı Badem Yağı

Happy Moments Organik Tatlı Badem Yağı, zengin E ve B vitamini içeriği sayesinde bebekleri ve hassas ciltleri koruyucu, besleyici ve çatlakları önleyici bir etkiye sahip.

Badem ağacının çekirdeklerinden soğuk sıkmayla elde edilen Tatlı Badem Yağı, başta bebekler, kuru ve hassas ciltler için etkili bir bakım imkanı sunuyor.

Happy Moments’in %100 doğal yollarla ürettiği Tatlı Badem Yağı, içerdiği zengin E ve B vitaminleri ile bebekleri ve hassas ciltleri koruyup beslediği gibi çatlakları da önlüyor. Uzmanlar Tatlı Badem Yağı’nın cildin çeşitli etkenler nedeniyle kaybettiği nem dengesini sağladığına, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir özellik kazandırdığına vurgu yapıyor.

Özellikle hamilelik ve doğum çatlakları, kısa sürede hızlı kilo alıp vermeden kaynaklı oluşan cilt çatlakları gibi durumlarda son derece etkili olan Tatlı Badem Yağı, masaj yağı olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca kirpiklere hacim ve dolgunluk vermesi ile ideal bir yağ olduğunu gösteriyor.

Happy Moments kimyasal bir uygulama içermemesiyle ön plana çıkıyor. Happy Moments, bitkinin öz, aroma ve biyokimyasal değerlerinde kayıp yaşatmıyor ve tamamen mekanik bir süreç olan soğuk pres ile üretim yöntemini kullanıyor. Ucuz ya da daha kolay elde edilen başka bir yağ kullanmayan, ECOCERT sertifikasına sahip %100 saf ve organik ürünler üreten Happy Moments, ürünleri ile karma, kuru ve hassas ciltler gibi her cilt tipi ve sorununa yönelik çözümler sunarken, hamile ve bebekler, stresli bir gün geçirenler ile cildine ve sağlığına önem veren tüm kadınlara hitap ediyor.

Happy Moments ürünlerinin paraben, fenoksietanol, silikon, GDO, sentetik renklendirici ve aroma içermemesi ve hayvanlar üzerinde test edilmeden, tamamen organik hammaddeler ve yöntemlerle üretilmesi çocuklarda da güvenilir bir şekilde kullanılmasına imkan sağlıyor.

Happy Moments Organik Tatlı Badem Yağı hakkında detaylı bilgiyehttp://www.happymoments.com.tr adresinden ulaşabilir, %100 saf ve organik ürünler ile tanışabilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com