Bu haberimiz futbol sever kadınlar için; Dünya kupası heyecanını yeni bir Beko LED TV ile yaşayın

BEKO-HAZ14-15-Beko-Led-Tv

Bu haberimiz futbol sever kadınlar için; 2 Haziran ile 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Brezilya’da gerçekleşecek yirminci Dünya Kupası yeni heyecanlara tanıklık etmeye hazırlanıyor. Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan dünya kupasını izleme keyfini 140 ekran LED TV ile yaşamaya ne dersiniz?


İnce tasarımı, estetik görünümü ve gerçeğe yakın görüntü kalitesi ile dikkat çeken Beko Led TV’ler, gelişmiş özellikleri ile televizyon izleyicilerine mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

3 boyutlu görüntü ve visionart teknolojisiyle muazzam bir görüntü ve ses kalitesi sunan Beko LED TV teknoloji ile estetik tutkunlarının beğenisini kazanırken, 55 inç ekranı ve HD ses sistemiyle ise Full HD kalitede maç izlemenin keyfine vardırıyor. HD görüntüye sahip Beko Led TV’ler yüksek çözünürlükte, daha canlı ve kaliteli görüntü sağlayarak kullanıcılara maksimum seyir keyfi sunuyor. 

Canlı yayını durdurma, tek tuş ile kayıt gibi gelişmiş özelliklere sahip olan Beko B-55-LW-9377 Led TV, kaçırdığınız anları yeniden izlemenize fırsat tanıyarak, bu müthiş heyecanı bir kez daha yaşamanızı sağlıyor. Wi-fi özelliği bulunan Beko B-55-LW-9377 Led TV ile müzik siteleri, sosyal medya hesapları ve haber kanalları gibi pek çok online uygulamaya da televizyondan erişim gerçekleşebiliyor.

Bu müthiş heyecanı doyumsuz bir kalitede izlemek istiyorsanız Beko’nun 140 ekran Led TV seçeneklerini Beko mağazalarından ve Beko web sitesinden inceleyebilirsiniz.