Eşinizin sizden çok parayı sevdiğini gösteren 3 kanıt

erkek-para

Eşinizin bazı durumlarda size karşı oldukça cimri bir tavır sergilemesi, parayı sizden daha çok sevdiği anlamına gelmez.  Bazen gerçekten maddi sıkıntılar yaşaması sebebi ile eşiniz isteklerinizi yerine getiremeyebilir. Bu durumda ona karşı daha anlayışlı olmanız gerekebilir. Ancak bazı durumlarda eşinizin gerçekten sizden çok parayı sevdiğini düşünebilirsiniz. İşte eşinizin sizden çok parayı sevdiğini gösteren 3 kanıt:

1- Maaşını yeni almış olmasına rağmen isteklerinizi göz ardı etmesi: Hiçbir erkek ne kadar zor şartlar içinde olursa olsun kadınlar kadar bütçesini ve ay sonunu düşünmez. Bu sebeple özellikle maaşını yeni almış bir erkeğe makul fiyatlardaki bir isteğinizi aldırmanız oldukça kolaydır. Eşiniz cebinde parası olmasına rağmen istediğiniz bir şeyi almıyor ya da almaya yanaşmıyorsa, bu cebindeki paraya kıyamadığını ve kendisinde kalmasını istediğini gösterir. Ancak ihtiyacınız olmadığı halde, gelirinin büyük bir kısmını vermesine neden olacak kadar pahalı bir ürünü alıyorsa, eşinizin sevgisini test etmenize gerek yok demektir.

2- Dışarı çıkmamak için bahaneler yaratması: Eşiniz ya da sevgiliniz fark etmeksizin bir erkek sizinle dışarı çıkmayı boş yere para harcamak olarak görüyorsa burada büyük bir sıkıntı var demektir.  Bu durum karşısında dışarıda güzel vakit geçirip para harcamaya değmeyecek biri olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Dışarı çıkmak istediğinizde, eşiniz yorgun olduğunu değil de para harcamaya gerek olmadığını söylüyorsa bu durumda size olan sevgisi konusunda endişelenebilirsiniz.

3- Arabası sizden değerliyse: Eşinizin arabasını alıp alışverişe ya da acil yetişmeniz gereken bir yere gittiniz. Ancak dönüşte küçük çaplı bir kaza geçirip arabanın zarar görmesine neden oldunuz. Bu durumda eşiniz hemen sizi inceleyip iyi misiniz diye bakıyorsa sizi çok seviyor ve size bir şey olmasından endişe duyuyor demektir. Ancak eşiniz böyle bu durumda arabayı bu hale getirdiğinize kızıyorsa ve size bir daha arabayı vermeyeceğini söylüyorsa arabası ve doğal olarak maddi varlıkları sizden daha değerli demektir.