Erkek arkadaşınızı etkilemenin 6 yolu

etkilemek
Bir erkek arkadaşınız varsa ve ilişkiniz yeniyse dikkatli olmalısınız. Eğer uzun ve sağlıklı bir ilişki istiyorsanız birbirinizi yeni tanıdığınız bu dönemlerde onu etkilemeyi başarmalı ve size sırılsıklam aşık olmasını sağlamalısınız. Nasıl olsa bana aşık, aşık olmasa ilişkiye hiç başlamazdı yanılgısına kesinlikle düşmeyin. Çünkü erkekler karınlara nazaran daha mantıklı hareket ederler. Ve ilk başlarda erkeğin beğenmiş olması bu ilişkinin uzun süreli olacağını göstermez. Bu ancak ve ancak erkek sizi tanımaya başladığında onu ne derece etkilediğinize bağlıdır. Bunun için bilmeniz gereken bazı detaylar var. İşte erkek arkadaşınızı etkilemenin 6 yolu;

  • Ondan çok hoşlanabilirsiniz, hatta çok aşıkta olabilirsiniz. Ama asla her istediğinde yanında olmayın. Dünden razı moduna girmeyin ve her aradığında ona koşmayın. Kaçan kovalanır sözünün doğruluğuna inanın ve bazı isteklerini ret edin. Tabi ki abartmadan.
  • Her zaman açık ve şeffaf olmak, ne yaşadıysanız veya yaşıyorsanız paylaşmak elbette güzel şey. Ancak bunları paylaşacağınız kişi erkek arkadaşınız olmamalı. en yakın arkadaşlarınız ne güne duruyor öyle değil mi? Biraz gizemli olmakta fayda var. Böylelikle onu daha kolay etkileyebilirsiniz.
  • Erkekler şımartılmayı severler. onların üstüne düşmeniz ve ilgi göstermeniz hoşlarına gider. ama bunu abartmak onları fazlasıyla sıkacaktır. Bu tavrınız erkekleri sıkacağı gibi kendini de bir şey zannedebilir ve böyle devam ederseniz sizinle ilgilenmez. Onu etkileyebilmek için bu tür davranışlardan uzak durmalısınız.
  • Erkekler her ne kadar kadınların bir adım geride olmasını isteseler de bu kendine güvenmeyen ezik kadınlardan hoşlanıyorlar anlamına gelmez. Eğer erkek arkadaşınızı etkilemek istiyorsanız ona kendine güvenen, güçlü bir kadın portresi çizin. Kendi ayakları üzerinde duran, seki ve güven veren kadınlar her erkek tarafından beğenilir ve kıskanılır.
  • Eğer erkek arkadaşınızı etkilemek istiyorsanız onunla konuşurken gözlerinin içine içine bakın. Onu gözlerinizle esir alın ve sizinle konuşurken başka hiç bir şeyle ilgilenmemesini sağlayın. Siz yanında yokken de o gözler onun aklından hiç çıkmayacaktır.
  • Pozitif ve esprili kadınlar hep çok sevilir. Her şeye olumlu bakan ve çözüm odaklı olan kadınlar erkekleri kolaylıkla etkileyebilir. Sizde pozitif ve esprili olduğunuzda erkek arkadaşınız sizinle zaman geçirmekten zevk alacaktır.