El çantası trendi

el-cantasi

Şüphesiz kıyafetlerinizin şıklığını tamamlayacak aksesuarların başında çantalarınız gelmektedir. 2015 İlkbahar-Yaz sezonuna girdiğimiz günlerde el çantası trendi önerilerimize kulak vermeniz sayesinde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alan el çantası modelleri için tavsiyeye ihtiyacınız varsa mutlaka bu yazımızı incelemelisiniz.

Çapraz Çantalar: Uzun askılara sahip olan ve çapraz da kullanabileceğiniz bu el çantaları kullanım bakımından rahat olmakla beraber çok zarif bir görüntü oluşturmanız konusunda da size fayda sağlayacaktır. Farklı model ve renklere sahip olabilen bu çantaları tüm giyim tarzları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstenildiği zaman askılarının kısaltılıp elde de taşınabilir olması büyük bir avantaj olacaktır.

Retro Çantalar: Hemen her sezon görmeye alıştığımız ve her zaman şık, zarif ve ağır başlı bir görüntü oluşturmaya olanak sağlayan retro çantaların pek çok tasarımcının koleksiyonunda yer aldığını söyleyebiliriz.

Torba Çantalar: Günlük yaşam içerisinde kullanım bakımından büyük bir kolaylık sağlayan torba çantaların özellikle 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda farklı tasarımları ile kendi stiline sahip olan bayanlar tarafından sıklıkla tercih edildiğini görebilirsiniz. Omza asmanıza gerek kalmadan elinizde taşıyacağınız bu çantalar hayatı sizin için daha konforlu hale getirecektir.

Kutu Çantalar: Elde taşımak için uygun bir model olan kutu çantalar özellikle şık gecelerinizi tamamlamak için ideal olacaktır. Farklı renk ve desenlere sahip olan bu çantalar hayatınızı daha renkli ve eğlenceli bir hale getirecektir.

Püsküllü Çantalar: Bu sezon her şeyde gördüğümüz ve trend olan püsküller çantalarda da sıklıkla kullanılıyor. Elde ya da kolda taşıyabileceğiniz püsküllü çantaların size daha havalı ve bohem bir tarz katacağını görebilirsiniz.

Kürk Çantalar: Yaz mevsiminde kürk detayının fazla olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tasarımcıların yaz ayları için oluşturdukları kürklü çantalar hem klasik giyim hem de spor giyim tarzına sahip kişiler için oldukça doğru bir tercih olmaktadır.

Minik Çantalar: Farklı ebatlara sahip olan bu çantalar özellikle şık gecelerinizde yanınızda fazla bir şey olmasını istemediğiniz zamanlarda kıyafetlerinizin şıklığını tamamlayacağından tercih edilebilir.

Desenli Çantalar: Yaz cıvıltısını ve çiçek desenlerini kullanabileceğiniz desenli çantaların size enerji katacağını ve kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanılabileceğini görebilirsiniz. Özellikle siyah beyaz renkli olanları çok farklı şekilde kombinlenebileceğinden doğru bir seçim olacaktır.