Dijital medyanın uzmanı olun

Bilişim Teknolojileri (IT) sertifika programlarında Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen özel eğitim kurumu olan Bilge Adam Akademi; sosyal medya, pazarlama, e-ticaret ve dijital dünyada kariyer hedefleyen herkese Dijital Medya Uzmanı olma fırsatı sunuyor.

Katılım sertifikaları iş dünyasında geniş kabul gören Bilge Adam Akademi’nin sosyal medya uygulamaları temelli Dijital Medya Uzmanlığı eğitim programı; satış ve pazarlamada en önemli kanal haline gelen dijital medyayı tanıyarak, bu alanda kullanılan yöntemleri öğrenme olanağı sağlıyor. Sektör deneyimine sahip olan uzmanlar tarafından verilen eğitimler, pazarlama stratejileri ile dijital pazarlama tekniklerinin bütünleştirilmesi sayesinde şirket veya markaların iletişim güçlerinin, müşteri memnuniyetlerinin, itibarların ve satışlarının artırılmasının yolunu açıyor.

Bilge Adam Akademi’nin 200 saatlik bu yeni eğitim programı; Dijital Medyada Kurumsal İletişim, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B – B2C Pazarlama, Raporlama ve Test (Web Analytics & Testing) ve Dijital Reklamcılık alanlarını kapsıyor. Katılımcılar iki ay süren bitirme projesini başarıyla tamamlandıktan ve proje sunumlarını yaptıktan sonra ise kariyerlerine Dijital Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı gibi unvanlarla devam edebilecekler. Bilgi için: 444 33 30 – www.bilgeadam.com

Kaynak: Kurumsalhaberler.com