Cornetto Yılın Aşk Şakısı: Murat Boz Geç Olmadan

Cornetto 2018 yazında gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek sesleniyor. Hareketli müziği, cesaret veren sözleriyle dikkat çeken “Geç Olmadan” bu yazın favori şarkılar arasına girdi bile.

Kısa bir film tadında çekilen reklam filminde masum bir aşkın mutlu sona doğru çıktığı yolculuk anlatılıyor.

Söz ve müziği Murat Boz’a ait olan şarkının sözleri şu şekilde;

Aşk güzel şey geri çevirme
Olmaz deme, duymaz deme
Belki de onun da gönlü sende
Söyle içinden ne gelirse

Aşkta kolayı var git yanına
İlk adımı at durma oyalanma
Kalbim sığmıyor dünyalara
Tutma kendini açıl ona

Yarın çok geç olmadan
Ona sıkı sıkı sarıl, aldırmadan
Bak zaman akıp geçiyor
Hadi boş ver git ardından
Koş ardından

https://www.facebook.com/CornettoTR

Murat Boz ve Cornetto İşbirliği

Her yaz ünlü isimlerle yaptığı sürpriz işbirlikleri ve yaza damga vuran şarkılarla adından söz ettiren Cornetto, bu yıl sanatçı Murat Boz ile işbirliği yaptı. Cornetto, söz ve müziği Murat Boz’a ait olan “Geç Olmadan” isimli şarkıya çekilen kısa film tadında eğlenceli bir video klip ile ortaya samimi ve eğlenceli bir iş çıkardı. Gençleri cesaretlendirmek için böyle bir projeyi amaçlayan Cornetto’nun yaz videosunda; masum bir aşkın mutlu sona ulaştığı serüven izleniyor. Murat Boz’un marka yüzü olduğu dondurma reklamı yaz boyunca ekranlarda yer alacak.

Cornetto’nun reklam filmi projesi ile duyduğu heyecanı, beslediği keyifli şarkıya yansıtan Murat Boz; projeyi kabul etmesinde en büyük etkenin markanın gençlere mesaj verme konusunda müziği kullanması olduğunu söylüyor. Murat Boz, bu tarz işbirliklerinin sanatçılar için büyük bir avantaj sağladığının da altını çiziyor. Murat Boz’un, Cornetto’nun hedef kitle seçimi ve daha önceki kampanyalarını göz önüne alarak, projeyi hiç düşünmeden kabul ettiği açık bir şekilde anlaşılıyor.

Cornetto Sponsorlu İçerik