Çocuklar için bahar modası

cocuk-modasi

Chicco’nun 2014 bahar koleksiyonunda lacivert, beyaz ve kırmızı renklerin hakim olduğu marin teması öne çıkıyor; bebe mavisi ve pudra pembesi koleksiyona eşlik eden renkler olarak dikkat çekiyor.

Kız bebeklerinde, parlak pembeler, brodeler, 3 boyutlu nakışlar ve puantiyelerle buluşarak, miniklerin özel günlerinde de giyebileceği oldukça keyifli tasarımlara hayat veriyor. Koleksiyonda öne çıkan puantiye deseni, dantellerle harmanlanarak, hem sevimli, hem de şık görünümlere dönüşüyor.

Küçük beyler ise Chicco’nun yeni koleksiyonunda, renkli polo yaka t-shirtler, blazer ceketler ve renkli koton pantolonlar ile babalarını kıskandıracak kadar göz alıcı bu baharda…

Fonksiyonel tulum ve hırkaların yanı sıra her zevke uygun, fizyolojik tabanlı ayakkabılar da koleksiyonu tamamlayan parçalardan…

Miniklerin modasına yön veren Chicco’nun bahar koleksiyonu, sağlıklarını önemseyen tasarımları, yüzde 100 doğal pamuk yapısı ile tam da çocukları için herşeyin en doğalını, en iyisini, en kalitelisini tercih eden ailelere hitap ediyor.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com