Birbirinden Orijinal Anahtarlıklar Zet’de

Özgün tasarımcıların buluşma noktası Zet, çanta, cüzdan, saat, anahtarlık gibi birbirinden güzel aksesuar ürünleriyle tarzına özen gösterenlere hitap ediyor. 580 dükkanı ve 33.000’e yakın ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet’de benzersiz seçenekler aksesuar tutkunlarını bekliyor.

kilit-anahtarlikÖzel ve orijinal parçaları bir araya getiren Zet, rengarenk ve sevimli anahtarlık modelleriyle dikkat çekiyor. Silikon, keçe, pleksi ve seramikten yapılma özel tasarım anahtarlıkların bulunduğu Zet’de, her zevke hitap eden eğlenceli tasarımlar yer alıyor.

minnie-mouse-anahtarlık

ev-anahtarlik

Baykuşlu, kalpli, instagramlı ve sevimli kahramanlı anahtarlık modellerinin öne çıktığı  özel tasarımlı ürünler sizleri bekliyor. Farklı renk seçenekleriyle göz dolduran kilit şeklindeki silikon anahtarlıklar şato kilitlerini andıran tasarımıyla büyük beğeni topluyor.

facebook-anahtarlik

 

 

Facebook, instagram ikonlu sevimli anahtarlıklar, sosyal medya çılgınlarını cezbederken,  Mr.right, hanım bilir vb. mesajlı anahtarlıklar ise esprili objeleri sevenlerin çok hoşuna gidecek.

zet-anahtarlıkSınırlı sayıda ürünleri ile öne çıkan Zet, her geçen gün eklenen yeni dükkanları ve cazip kampanyalarıyla alışveriş tutkunlarını mest ediyor. Zet’de yer alan özel tasarımlı aksesuarlarları anahtarlık kategorisinde bulabilirsiniz.