Beko’dan yeni ev tipi klimalar

beko

Mayıs ayından itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan klimalar, teknolojisinin yanı sıra tasarımıyla da evlerin bütünlüğünü tamamlayacak. Beko’nun yeni A sınıfı klimaları maksimum enerji verimliliği sağlarken bir yandan da yüksek performans gösteriyor. Beko’nun yazı rahat geçirmenize yardımcı olacak klimaları konfor, enerji tasarrufu, kullanım kolaylığı, dayanıklılık, hijyen ve performans gibi özellikleriyle öne çıkıyor. 

Beko’nun yeni 418410 A Plasma Plus Inverter ve 312410 A Ionizer Inverter klimalarında plasma veya ionizer hava temizleme sisteminin yanı sıra anti alerji ve yıkanabilir anti bakteriyel filtre bulunuyor. Hızlı soğutma ve ısıtma özellikleriyle kullanım kolaylığı sunan klima, 24 saat programlanabiliyor. 4 yöne otomatik hava yönlendirme yapabilen üründe, buz çözme (defrost) özelliği yer alıyor. 

Klimalardaki ionizer teknolojisi sayesinde 1 milyondan fazla iyon, sadece klimanın verdiği havayı değil, çevredeki zararlı partikülleri de sterilize ediyor ve kötü kokuları bertaraf ediyor. 1 saat içinde ortamdaki sigara dumanı, polen, virüs, bakteri ve maytlar arındırılarak hava temizleniyor.