Beko Çamaşır makinelerinde Kampanya

beko-degisim-kampanyasi

Tüketicilerden aldığı ilhamla değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Beko, şimdilerde büyük bir değişim heyecanı içinde. Yeni kampanyasıyla da herkesi bu heyecanı yaşamaya davet ediyor. Beko değiştirme fırsatıyla eski ürününü getirene yepyeni Beko’lar özel indirimlerle sunuluyor.

Şu aralar yeni bir çamaşır makinesi almayı düşünüyorsanız, elinizdeki çamaşır makinesini getirip, son teknoloji çamaşır makinelerini 350 TL’ye varan indirimlerle evinize götürebilirsiniz. Kurutmalı Çamaşır makinelerinde ise 130TL indirim fırsatı bulunuyor.

A+++ enerji sınıfı ile düşük enerji tüketimi sağlayan Beko Çamaşır makineleri, ekodeterjan sistemi, Hi-tech rezistans ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ekodeterjan sistemi, su alımı sırasında deterjan kaybını önleyerek etkin detarjan kullanımı sağlarken, Hi-tech rezistans suyu ısıtmak için geleneksel yöntemlere göre daha az enerji harcıyor ve özel kaplamasıyla çamaşır makinesinin ömrünü uzatarak performansını arttırıyor. Ayrıca yeni geliştirilen S” şeklindeki özel yan duvar tasarımı ile titreşimi azaltıp ultra sessiz yıkama sağlıyor.

Beko kurutmalı çamaşır makinesi ise hem yerden hem de zamandan kazandırıyor. Havalı kurutma teknolojisi sayesinde, nemi yoğuşturmak için soğuk hava kullanırken kurutma için suya ihtiyaç duymuyor. Böylece kurutma için harcanacak su tüketimi en aza indirilmiş oluyor. Ayrıca gerek duyulduğunda tek seferde 6 kg çamaşırı otomatik olarak yıkayıp kurutabilmesi en büyük artısı.

Eğer yeni bir çamaşır veya kurutmalı çamaşır makinesi almak istiyorsanız Beko’nun birbirinden güzel ve donanımlı makineleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik 350 TL’ye varan indirimlerle son model çamaşır makinesine kavuşma fikri keyfinizi yerine getirecek.

Beko’nun bu güzel fırsatından yararlanmak ve beyaz eşya fiyatları hakkında bilgi almak için Beko mağazalarını ve  www.beko.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz