Bebek odalarının vazgeçilmezi:emzirme koltuğu

Bebek odası deyince olmazsa olmazlardan biri de emzirme koltuğudur. Emzirme koltuğu mümkün olduğunca sizi rahat ettirecek bir modelde olmalı. Sizler için çeşitli emzirme koltuğu örneklerini bir araya getirdik.

emzirme koltugu

Emzirme koltuğu olarak minderli tekli bir koltuğu kullanabilirsiniz. Koltuğunuzun yanı başına küçük bir komodin koyarak hem şık hem kullanışlı bir köşe oluşturabilirsiniz. Komodinin üzerinde gece lambası ile çocuğunuzun kitaplarına yer verin. Bu köşe aynı zamanda çocuğunuza masallar okuyabileceğiniz harika bir köşe olacak.

emzirme koltugu2

Renkli odaları seviyorsanız emzirme koltuğunda sarı renkli bir berjer tercih edebilirsiniz. Sarı koltuğunuzu yuvarlak bir pufla tamamlayarak daha konforlu bir köşe oluşturun. Koltuğunuzun hemen yanında yuvarlak beyaz bir sehpa kullanarak uyumlu bir ikili yaratabilir, sevimli bir abajur ve dekoratif aksesuarlarla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz koltuğun arkasında kalan duvara sarı bir ayna asarak şıklığı tamamlayabilirsiniz.

emzirme koltugu3

Emzirme koltuğunu cam kenarındaki köşeye yerleştirebilirsiniz. Koltuğunuzun yan kısımlarında kolunuzu koyabileceğiniz alan olmasına özen gösterin. Ayaklarınızı rahatça uzatabilmek için önüne küçük bir puf koyabilirsiniz. Koltuğunuzun yalnız kalmaması için giysi dolabını yanına koyabilirsiniz. Koltuğun diğer yanına şık bir ayaklı lamba koyarak sıcak bir ambiyans yakalayın. Duvarı sevimli bir tabloyla süsleyerek hoş bir köşe oluşturabilirsiniz.

emzirme koltugu4

Çocuğunuzun odasında emzirme koltuğu olarak sallanan bir koltuk kullanabilirsiniz. Sallanan koltuk sizi rahatlatacağı gibi bebeğinizi uyutmanıza da kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz koltuğun önüne ayaklarınızı uzatmanız için küçük bir puf koyabilirsiniz. Topu andıran renkli bir puf aynı zamanda çocuğunuz için eğlenceli bir oyuncak olabilir. Koltuğunuzu farklı tasarıma sahip yuvarlak bir sehpayla tamamlayarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.