Banyolarınız için pratik fikirler

Saç bakımından kişisel bakım ürünlerinize, havludan temizlik eşyalarına kadar pek çok eşyanızı sakladığınız banyonuzda pratik ve yaratıcı depolama alanları büyük bir kurtarıcıdır. Hele bir de küçük bir banyoya sahipseniz akıllı saklama çözümleri oldukça işinize yarar. Sizin için hazırladığımız pratik fikirlerle banyonuzda hem şık hem de kullanışlı alanlar yaratmaya hazır olun.

pratik-fikir

Banyonuz da çamaşır sepetini koyacak yeriniz yok ve ne yapsam diye kara kara düşünüyor musunuz? İşte size pratik bir fikir. Çamaşır sepetini dolabınızın içine yerleştirerek hem yerden tasarruf edip hem de şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Dolap içi ünitenizde raylı sistem tercih etmeniz daha kullanışlı bir alan sağlayacaktır.

Banyonuzun raflı bölümlerine çekmece içi düzenleyiciler yerleştirerek banyonuzu sıradanlıktan kurtarabilirsiniz. Bu düzenleyicilerin ön tarafına renkli ipliklerle ürünlerin türünü yazmanız mekanınıza canlılık getirecek ve pratik bir görünüm kazandıracak. Saç, cilt ve yüz bakım ürünleri ve çeşitli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bu kullanışlı ve şık köşe ile banyonuza farklılık katın.

saklama-alani

Saç şekillendiricilerinizin fazla yer kapladığını düşünüyorsanız, onlar için oldukça pratik bir saklama alanı yaratabilirsiniz. Düzleştirici ve maşanızı rulo pvc yardımıyla banyo dolabınızın iç kapağına yapıştırın. Böyle hem yerden tasarruf edecek, hem de şık bir çözüm üretmiş olacaksınız.

Saç kurutma makinesi ve taraklarınızı pratik bir şekilde muhafaza etmek istemez misiniz? Çekmecenizin içine üç yuvarlak bölme yaptırıp saç bakım ürünleriniz için kullanışlı bir saklama alanı oluşturabilirsiniz.

sac-kurutma

Evde kendinize fön çekmekte zorlanıyorsanız bu pratik ve akıllıca fikir size çok yardımcı olacak. Aynanızın ortasına yapıştıracağınız sarkıntılı aparata saç kurutma makinenizi yerleştirin ve onu elinizde taşıma derdinden kurtulun. Size sadece fırçayla şekli vermek kalsın.