Banyo dekorasyonu için orijinal fikirler

 

Banyolarınıza farklı ve şık bir görünüm kazandıracak dekorasyon fikirleri ile tanışmaya ne dersiniz? Öyleyse sizin için seçtiklerimize bir bakalım.

Eğer geniş bir banyoya sahipseniz makyaj masasına yer verebilirsiniz.  Banyonuza koyacağınız şık bir puf veya sandalye ile makyaj ve cilt bakım ritüeliniz konforlu bir hal alırken, büyük bir keyfe dönüşecek.

banyo-dekor

Modern çizgide dekore edilmiş bir banyoda renkli barok tarzı bir ayna kullanarak mekana farklılık katabilirsiniz. Somon renginde bir aynayı, mint yeşili banyo perdesi ve havlulukla tamamlayarak sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

dresuar-ahsap

Farklı fikirlere açık olun. İşlenmemiş doğal ahşaptan lavabo tezgahı ile de farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Lavabonuzu yerleştirdiğiniz köşedeki duvarı gri fayansla döşemeniz mekana dinlendirici bir özellik kazandırır.

Banyonuzda eskitme bir dresuarı lavabo altlığı olarak kullanabilirsiniz.  Mint yeşili bir dresuar  tercih ederek mekana ferah bir hava katın. Yer ve duvar karolarını beyaz renkte seçmeniz ortamı aydınlatacaktır. Duvarın tamamında fayans kullanmak yerine bir kısmını mint yeşili boya ile renklendirebilirsiniz. Lavabonuzun altına havlu vb. eşyalarınızı saklayabileceğiniz hasır sepet koyarak hoş bir dekoratif obje oluşturabilirsiniz.

ütü-cicek

Banyonuzda lavabonun kenarına koyacağınız bitki ve çiçeklerle canlı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Işık alan geniş bir banyoya sahipseniz, cam önüne yerleştireceğiniz birkaç adet saksı çiçeği ile mekana ferahlık ve tazelik katın.

Ütü masası ve ütünüzü duvara asarak yerden kazanabilir, aynı zamanda şık bir görünüm elde edebilirsiniz

Çamaşır veya kurutma makinelerine yepyeni bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz? Makinelerinizi puantiyeli ve çizgili yapışkanlar ile süsleyerek banyonuzun havasını ufak bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. Oldukça sevimli bir manzarayla karşılaşacağınız kesin.

çamaşır-makinesi