Balık burcu kadınının bilinmeyen gizemli yanları

Balık burcu su grubu burçları arasında yer alır ve su unsuruyla değişen nitelik birleşir, yöneticisi Neptün’dür.

balık-burcu

Burç genel olarak insanın doğumunu sırasında güneşin hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir bilimin sembolik ifadesidir. İnsan yaşamında karakterini, kişilik özelliklerini, fiziksel özelliklerini önemli ölçüde etkilemektedir. Tabi ki bizim hayatımızda genetik unsurlar, mizacımız önemli bir paya sahiptir ama burçlar da insanın kişilik özelliklerine katkı yapar.

Bu yazımızda sizlere Zodyak sıralamasına göre on iki burçta son burç olan balık burcu ve balık burcu kadının bilinmeyen gizemli yanları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

Balık burcu su grubu burçları arasında yer alır ve su unsuruyla değişen nitelik birleşir, yöneticisi Neptün’dür ve sezme gücü, hayalleri derin hissiyatlar ve duygu gibi nitelikleri balık burcuna verir. Bu duygu nitelikleri birleşince ortaya sizin de tahmin edebileceğiniz gibi son derece hassas bir burç ortaya çıkmıştır. Balık burcu insanı dış dünyanın neredeyse tamamını duyguları sayesinde algılar.

Balık burcu kadını, iyi niyetli, yumuşak kalpli ve de çok merhametlidir. Ayrıca tahmin edemeyeceğiniz kadar renkli bir iç dünyası bulunur. Fiziksel olarak balık burcu kadını oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Genellikle kıvırcık saçlı bazı balık burcu kadınları ise dalgalı saçlara sahiptirler. Koyu kumral tene sahiptirler. Gözleri oldukça dikkat çekici nitelikte olup yüz hatları genelde topludur.

Sanatçı ruhları ile dikkat çeken balıklar bu tarzlarını hem yaşamlarına hem de evlerine yansıtırlar. Kaliteyi ve kaliteli yaşamayı çok severler bu yüzden arkadaşlarına, dostlarına ve misafirlerine her zaman en iyisini sunmak isterler.

Balık burcu kadını bir sevgiliniz ya da eşiniz varsa onun başını döndürmek çok kolaydır çünkü bu burçtaki kadınlar hayal kurmaya bayılırlar ve hayal dünyasında yaşarlar bunu göz önünde bulundurunca hayallerinde yer alan bir şeyi gerçekleştirmeniz durumunda size tekrar tekrar aşık olacaklar.

Balık burcu kadını sosyal hayatta da oldukça hoş mizaçlı ve çekicidirler genellikle beğenilen aranılan bir kadındır ve sohbeti muhabbeti ile her zaman ortamda aranılan kişiler arasında olurlar. Duygusal anlamda naif ve zarif oldukları için görünüm olarak da oldukça zariftirler ve bu durum onları olduğundan daha çekici hale getirir.

Özellikle hızlı değişen duyguları olması nedeniyle hem aşk hem normal ilişkilerde sürekli bir değişkenlik yaşarlar. Balık burcu kadınının iç dünyası oldukça zengindir bundan dolayı yaşanan olayları kendi dünyasında yorumlamaya bayılır.

Balık burcu kadını aşk hayatında oldukça temkinlidir. Aşık olmadığı kişi ile birlikte olmaz bu nedenle seçimlerini oldukça dikkatli yapar. Şunu sakın unutmayın balık kadını ne kadar seviliyorsa o kadar sever. Bu duygusu karşılık bulmadığında üzülür ve kırılır.

Bu kadını etkilemek istiyorsanız size bir tüyo daha verelim, kesinlikle romantik erkek olmanız. Çıkarcı davranışları olan yalancı erkeklerden nefret eder. Balık burcuna ideal bir erkek olmak için romantik, ilgili ancak çok fazla sıkmayan bir erkek olmanız gereklidir. Adına şiirler yazılmasından kapısında serenatlar yapılmasından çok hoşlanır. Özellikle konuşurken gözlerinin içine bakmanız onun için oldukça önemlidir. Kendisini koruyacak dış dünyanın kötülüklerinden uzak tutacak ve kendilerini çok sevecek bir beyaz atlı prens isterler.

Balık burcu kadını çift kısmetlidir ve bundan dolayı çevresinde hep birden fazla erkek bulunur. Ayrıca feminen ve dişi bir enerjiye sahiptir.

Bu burcun kadını aşırı disiplinli olamaz zaten yukarıda bahsettiğimiz yanlarını göz önüne aldığımızda aşırı derece de duyarlı ve hassas oldukları için akıllarının önüne her zaman duyguları geçer. Bu yüzden anne olduklarında her zaman ön planda duyguları vardır.