Babasına anlamlı bir hediye almak isteyenler için en güzel tasarımlar Zet’de

Yüzlerce farklı tasarımı bir araya getiren Zet, babalar günü için babasına özel bir hediye arayışında olanları zengin seçeneklerle buluşturuyor. Üstelik babalar gününe özel hazırladığı kampanya ile 11 Haziran’a kadar tüm ürünlerde %10 indirim uyguluyor.

Giyimden takıya, mobil aksesuardan ev eşyasına kadar çeşitli kategorilerde, özel tasarım ürünleri buluşturan Zet, babalar gününde babasına anlamlı bir hediye vermek isteyenleri yalnız bırakmıyor. Birbirinden güzel giyim, aksesuar ve ev eşyalarının yer aldığı Zet’de babanızın kalbini çalacak sayısız seçenek bulunuyor.

telefon-lens

Babanızın kişisel zevklerine uygun bir hediye seçimi yaparak ona kendini özel hissettirebilirsiniz. Mesela fotoğraf çekmeyi seven babanıza akıllı telefonuna yerleştireceği bir lens alarak, onun fotoğraf tutkusunu yeniden canlandırabilir, özel anlarınızı kusursuz şekilde fotoğraflamasına katkıda bulunabilirsiniz. Hayranı olduğu bir müzisyen, düşünür veya futbolcunun ilüstrasyonunu hediye ederek de ona güzel bir jest yapabilirsiniz.

zet-ilustrasyon

 

Kişisel bakımına özen gösteren bir babanız varsa ona hediye edeceğiniz sakal düzeltme seti ideal bir hediye olacaktır. Bıyık şeklinde kılıfa sahip esprili bir sakal düzeltme seti ile babanızı hem neşelendirip hem de işine yarayacak bir hediye verebilirsiniz.

zet-sakal-seti

Teknolojiye ilgi duyan ve tabletini elinden düşürmeyen babanıza en güzel hediye şık bir tablet kılıfı olacaktır. Babanızın tarzına uygun şık bir ipad kılıfı ile onun gönlünü fethedebilirsiniz. Klasik tarzı seven babanız için deri bir ipad kılıfı ideal olurken, sportif tarzı benimseyen babanız için koton kumaştan daha sade bir tasarım uygun olacaktır. Özgün tasarımlara meraklı babanıza kravat detaylı, sevimli bir tablet kılıfı armağan ederek babanızın tarzına renk katabilirsiniz.

zet-tablet-kilif

602 dükkanı ve 33.000’den fazla ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazar yeri olan Zet’de, babalar günü için birbirinden güzel hediye seçenekleri sizi bekliyor. Zet’in babalar gününe özel hazırladığı hediye fikirlerinden birini babanız için seçebilirsiniz.