Lukapu’dan Babalar Günü erken siparişlerinizde %15 indirim

lukapu-babalar-gunu

Babanızla olan anılarınızı bir foto kitap haline getirip ona hediye etmeye ne dersiniz? Bu özel gün için erken sipariş indirimi kampanyası hazırlayan Lukapu, tüm ürünlerinde kullanabileceğiniz %15 indirim fırsatı sunuyor.

Baskı kalitesi ile öne çıkan Lukapu; kendi fotoğraflarınızı, kaliteli fotokitaplara dönüştürebileceğiniz online ve kullanımı kolay bir servis. Fotokitabınızı tasarlarken hem eğlenecek hem de kahraman babanıza Lukapu hediye ederek onu özel hissettireceksiniz.

Lukapu; Babalar Günü için erken siparişlerinde ve tüm ürünlerinde 8 Haziran’a kadar %15 indirim yaparak herkesin Lukapu’yu denemesini ve Lukapu kalitesi ile tanışmasını istiyor.

Lukapu’nun yeni uygulaması LukaBUKA ile cep telefonunuzdan kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı kaliteli fotokitaplara dönüştürebiliyorsunuz. Sizi bilgisayara bağlı kalmaktan kurtarıyor. LukaBUKA uygulamasına akıllı telefonunuzdaki fotoğraflarınızı yerleştiriyorsunuz ve birkaç dokunuş ile fotokitabınızı tasarlayabiliyorsunuz. Gerçekten de çok pratik. LukaBUKA’yı ücretsiz olarak https://itunes.apple.com/tr/app/lukabuka-fotograf-albumu/id814349208?l=tr& linkinden indirebilirsiniz.

Lukapu kampanyasına http://www.lukapu.com/lukapu-nu-yarat.html adresine girip Lukapu Designer’ı ücretsiz indirerek; https://itunes.apple.com/tr/app/lukabuka-fotograf-albumu/id814349208?l=tr& adresinden de LukaBUKA’yı indirerek katılabilir ve indirimli fotokitaplarınızı hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.