Avis’ten araç kiralayacak olanlara Yapı Kredi Worldcard fırsatları

avis-worldcard-kampanya

Araç kiralama ihtiyacı olanlar; Yapı Kredi WorldCard’ınız varsa bu fırsat tam size göre. Konforlu ve güvenilir bir oto kiralamak isteyenlerin tercihi Avis, Yapı Kredi Worldcard üyelerine 30 Haziran’a kadar yapacakları araç kiralamalarında %25 indirim, %3 World puan veya 5 taksitle oto kiralama fırsatı sunuyor.

Seyahatlerinde konforlu bir ulaşım sağlamak, arabaları bozulduğunda ulaşım konusunda rahat etmek isteyen herkes Avis’de buluşuyor. Wordcard sahipleri için özel bir fırsat sunan Avis, tüm araç gruplarında %25 indirimli araç kiralama fırsatı sağlıyor. Üstelik %3 world puan veya 5 taksitle araç kiralama imkanı da sunuyor.

Avis birbirinden çeşitli araç seçenekleriyle sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Konforlu, lüks, büyük, ekonomik araçlarıyla hafta sonu gezisi ya da iş seyahati için ideal araç kiralama hizmetleri sunan Avis, kiralama esnasında sizi rahat ettirecek Navigasyon, HGS, Bebek koltuğu gibi ürünleri ek ücret karşılığında sunuyor.

40 yıldır oto kiralama sektörün lideri konumunda olan Avis, sağladığı müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve tüm dünya Avis’lerini satış ve rezervasyon konusunda on-line birbirine bağlayan “Wizard” ağı ve araç kiralama kampanyaları ile araç kiralamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. 

30 Haziran 2014 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak çok kolay. Tek yapmanız gereken Worldcard’ınız ile en yakın Avis ofisini ziyaret etmeniz. Dilerseniz Avis rezervasyon merkezi veya www.avis.com.tr’den rezervasyon yaptırarak da bu benzersiz fırsattan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyanın sadece yurt içi kiralamalarda geçerli olduğunu unutmayın.