Annesine özel bir hediye almak isteyenler için 7 farklı tarzda hediye seçeneği

Bu yıl Anneler günü 11 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Anneler gününde farklı bir hediye almak istiyorsanız ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız, annenizin tarzına göre alternatif hediye seçenekleri size ilham kaynağı olacak.

Takı

zet-kolye-yildiz

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan takılar anneniz için güzel bir hediye seçeneği. Süsüne düşkün bir anneniz varsa ona alabileceğiniz en güzel hediye takı olacaktır. Şık bir kolye, küpe ve yüzük gibi ürünler arasından annenizin zevkine uygun olanını seçip onu mutlu edebilirsiniz. Annenizin baş harfinde bir yüzük anlamlı ve özel bir hediye olabilir.

Aksesuar

zet-canta

Kadınların en gözde parçaları arasında yer alan aksesuarlar, anneniz için ideal bir hediye alternatifi olabilir. Hediye seçiminde çanta başta olmak üzere gözlük, saat, fular gibi bayanların tutkunu olduğu aksesuarlara öncelik tanıyın. Stil sahibi bir anneniz varsa, kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı olan aksesuarlar tam ona göre. Bu noktada annenizin ihtiyacına göre bir seçim yapmanız onu daha çok mutlu edecektir.

Giyim

sal

Bayanlar giyime oldukça meraklıdır. Ne kadar yeni kıyafet alsalar da, hiç bir zaman yeterli gelmez. Daima şık görünmeyi sevenler için ise giysiler baş tacıdır. Sizin de giyimine özen gösteren bir anneniz varsa güzel bir kıyafet veya şık bir ayakkabı ile annenizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Ev eşyası

zet-kavanoz

Evine düşkün bir anneniz varsa ona alınabilecek en güzel hediye ev eşyası olacaktır. Kimi kadınlar evini dekore etmekten, evi için yeni bir şeyler almaktan çok hoşlanırlar. Özellikle nevresim takımları, havlular, dekoratif aksesuarlar ve mutfak gereçleri annelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Sizin anneniz de evinin dekorasyonuna meraklıysa güzel bir ev eşyası ile onun gönlünü fethedebilirsiniz.

Kırtasiye

zet-defter

Planlı ve düzenli çalışan anneler için güzel bir hediye seçeneği ise kırtasiye ürünleridir. Günlük planlarını not edebileceği şık bir ajanda veya sevimli bir kalemlik  ile işkolik annenizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda o hediyeyi her kullandığında sizi hatırlayacak olması da ayrı bir güzellik.

Sanat

zet-cerceve

Sanata düşkün anneler için en güzel hediye seçeneği tablolardır. Odalarının duvarlarını süsleyecek güzel bir tablo onu mest edecek bir hediye olabilir.

Mobil aksesuar

zet-ipad-kılıf

Mobil ürünlerine gözü gibi bakan, aynı zaman da özel tasarım ürünlere düşkün bir anneniz mi var? O halde ona şık bir telefon kapağı ya da tablet kılıfı alabilirsiniz. Böylelikle mobil ürünlerini kendi tarzıyla yansıtmasını sağlayacak özel bir hediye vermiş olacaksınız.

###